دوره­های آموزشی تربیت مدرس ویژه متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی برگزار می‌شود

[ad_1]

دوره­های آموزشی تربیت مدرس ویژه متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی برگزار می‌شود

سرپرست امور مدرسان دانشگاه:

دوره­های آموزشی تربیت مدرس ویژه متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی برگزار می‌شود

سرپرست امور مدرسان دانشگاه گفت: دوره­های آموزشی تربیت مدرس ویژه متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی در واحد های استانی برگزار می‌شود.

 

تاريخ : سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳

به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر همایون روحیان سرپرست امور مدرسان دانشگاه با اعلام این خبر گفت: این دوره‌‌های آموزشی ویژه متقاضیان جدید تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی در استانهای مختلف می‌باشد که براساس فراخوان بهمن ماه 95 اقدام به ثبت درخواست مدرسی کرده اند و فرآیندهای پذیرش و مصاحبه را طی نموده‌اند.

سرپرست امور مدرسان دانشگاه افزود: دوره­های تربیت مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی از 27 تیر ماه 1396 به همت همکاران محترم واحدهای استانی و با هماهنگی مرکز امور مدرسان اجرایی می­شود.

دکتر روحیان اظهار داشت: در این سطح از دوره­های تربیت مدرس مهارت­های تدریس در آموزش عالی با محوریت آشنایی با نظام علمی کاربردی و روش­ها و فنون تدریس مورد توجه قرار می­گیرد.

وی افزود: در این دوره فراگیران با چیستی و چرایی دانشگاه جامع علمی کاربردی- نظام مهارتی، رویکردهای جدید آموزش‌های علمی و کاربردی، نکات قابل توجه مدرسان در قوانین و مقررات آموزشی، الگوی تدریس، روش‌های تدریس و اجرای تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی آشنا می­شوند.

سرپرست امور مدرسان دانشگاه گفت: این دوره­ها در استان­های اردبیل، ایلام و گلستان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 27 و 28 تیر ماه 1396 آغاز می‌شود.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *